FM Галичина


Блоги

Громадське телебачення – голос майбутнього чи вкотре «скринька ідіота»

Я завжди дотримувалася думки, що перед тим, як щось робити чи створювати, потрібно мати чітке розуміння та усвідомлення того, що хочеш насамперед дати, а вже потім отримати, що і як хочеш донести до тих, кому це адресовано. Яка ж насправді головна мета твоєї роботи й потреба суспільства. Звичайно, що все можна перекинути на гучну фразу: [...]

Криваве Водохреща

Водохреща. Євромайдан. Народне віче. Сутички на вулиці Грушевського…

Система Orphus
Версія для друку

Новини, Суспільство 
18:11 12 січня 2014 року

Дача Медведчука знову «постраждала»

Дача лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука знову постраждала від дій активістів Автомайдану. Еспресо.TV повідомляє, що на стіні житла одіозного політика написали «Палац дітей».

При цьому підполковник міліції, який був присутній на місці пікетування попросив автомайданівців «не псувати товарний вид дачі».

Також Автомайдан привіз Медведчукові повістку до народного суду, яку раніше передав через «Беркут» президенту Віктору Януковичу.

Нагадаємо, автомайданівці уже були біля резиденції Медведчука 29 грудня 2013 року. Учасники автопробігу спочатку просто стукали в паркан Медведчукові, а потім виламали частину воріт. Через нанесену шкоду Медведчук подав до суду на них.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст новини та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Детальніше про:
Loading...